Cena 2 799 Kč
Dříve
5 990 Kč
Sleva
53%
Ušetříte
3 191 Kč
Tuto nabídku již
nelze koupit.
Ušetřili jste celkem 63 820 Kč
Další aktuální slevy
Neexistují žádné další slevy
Nákupem získáte
  • 1ks TOMTOM XXL IQ Routes edition Europe
  • 14 kreditů pro příští nákup
  • objednávky prosím zasílejte výhradně přes eshop www.skveleceny.cz/TomTom
  • na třetí straně objednávky následně vložte číslo zakoupeného voucheru do formuláře "Zpráva pro nás"- pozor: v případě, že se před objednáním zaregistrujtete, naleznete při vytváření objednávky pole pro vložení slevového kupónu, toto pole ovšem není určeno pro kupóny z Ušetříš.cz
  • v ceně nění zahrnuto poštovné (99,- převodem nebo 139,- dobírkou). Poštovné prosím nezasílejte s platbou za voucher. K úhradě poštovnéno budete vyzváni prodejcem.
  • zboží je možno vyzvednout osobně pouze po předchozí objednávce v eshopu (k jeho vyzvednutí budete následně vyzván/a sms zprávou)
Platnost voucheru od 08.08.2012 do 30.09.2012
Kde uplatnit slevu

EuroDistribution s.r.o.

kpt. Otakara Jaroše 235/11

68201 Vyškov

 

Otevírací doba:

Po - PA  8:00 - 17:00

 

www.skveleceny.cz

Tel: 511 115 999

info@skveleceny.cz

TomTom XXL IQ Routes edition Europe je GPS navigace s 5" displejem, která přichází s novou technologií TomTom IQ Routes pro nejrychlejší trasu a dokonalé navádění jízdními pruhy. TomTom XXL IQ Routes edition má praktický držák EasyPort, upozornění na bezpečnostní kamery a podporuje příjem dopravních hlášení.

Parametry :

>  5" širokoúhlá dotyková obrazovka
>  Mapy celé Evropy (42 zemí) od společnosti Tele Atlas
>  Technologie IQ RoutesTM  - vždy optimální trasa na základě skutečných průměrných rychlostí
>  Dokonalé navádění jízdními pruhy pro mimořádný přehled při navigaci komplikovanými křižovatkami
>  Předinstalované radary
>  Držák EasyPortTM
>  Technologie TomTom Map ShareTM umožňuje zanášet opravy do vašich map a sdílet tyto opravy s ostatními uživateli
>  Záruka nejnovějších map - možnost stáhnutí nové mapy do 30 dnů od použití zařízení

Funkčnosti :

>  ultra kompaktní design s EasyPort™ držákem pro jednoduchou montáž a ochranu
>  Technologie IQ Routes pro rychlejší trasu
>  vylepšený zvukový výkon
>  bezkonkurenčně jednoduchý na používání
>  nejaktuálnější mapy a unikátní technologie TomTom Map Share™
>  široká řada bezpečnostních funkcí
>  volitelné dopravní informace
>  předinstalované bezpečnostní kamery
>  zosobnění pomocí platformy TomTom HOME pro sdílení souborů


TomTom XXL IQ


IQ Routes™ :
Technologie TomTom IQ Routes vám poskytne rychlejší trasu s časovou úsporou až 35 procent*, ušetří vám tak čas, peníze i pohonné hmoty.
Při řízení s TomTom IQ Routes vidí automaticky všichni uživatelé nejspolehlivější cestovní časy a informace o zpoždění přímo na displeji svého zařízení. IQ Routes spočítá průměrnou nejrychlejší trasu platnou v okamžik, kdy řidič vyráží na cestu, a to v závislosti na dni v týdnu a denním času. Přitom se berou v úvahu veškeré faktory, které mohou způsobovat zpoždění. To vše je založeno na faktech získaných mnohaletým shromažďováním historicky naměřených rychlostí na silnicích.
Funkce TomTom pro navádění do jízdních pruhů zajišťuje bezpečnější průjezd křižovatkami či přejezd do jiného jízdního pruhu.
Zařízení dává řidičům včasné hlasové instrukce, které i s pomocí obrazovky zřetelně signalizují, do kterého jízdního pruhu se zařadit, případně kde se nachází exit, takže řidič má mnohem lepší přehled o momentální dopravní situaci.
Obsahuje mimo jiné nejnovější informace o radarech, které jsou u nových řad poprvé předinstalované, zajišťují pohodovější a bezpečnější řízení.

Dokonalé navádění jízdními pruhy :
Přehledně ukazuje, do kterého jízdního pruhu se máte před křižovatkou zařadit, abyste nepřejeli odbočku.
I na těch nejsložitějších dálničních uzlech zůstanete díky realistickému 3D znázornění křižovatky v klidu a bezpečí.

TomTom Map Share™ :
Uživatelé nových produktových řad TomTom ONE a TomTom XL mohou těžit z unikátní technologie TomTom Map Share zahrnující miliony oprav a vylepšení vytvářených každý měsíc uživatelskou online komunitou TomTom. Mezi ně se řadí změny v názvech ulic, rychlostních limitech na silnicích, zákazech otáčení, povolených směrech jízdy a silničních zátarasech, stejně jako opravy spojené s místy POI (Points of Interest), jako například změny telefonních čísel. Map Share umožňuje řidičům vylepšovat mapy přímo na svém zařízení, stejně jako přijímat opravy od ostatních uživatelů skrze TomTom HOME – volně dostupný software. TomTom má světově rozsáhlejší komunitu satelitní navigace zahrnující více než 20 milionů uživatelů, a navíc technologii Map Share zajišťující, že řidiči mohou vždy mít nejaktuálnější mapy a znalosti lokální dopravní situace přímo na dosah ruky.

Držák EasyPort™ :
Držák TomTom EasyPort™ má unikátní, flexibilní design, který díky odolnému systému mechanické uzávěrky umožňuje uživatelům bezpečně připevnit své zařízení TomTom na příslušné místo čelního skla. Při opouštění vozidla v cílové destinaci pak uživatel snadno a rychle demontuje svůj přístroj s pomocí jediného pohybu. Inteligentní design umožňuje řidiči šikovně složit držák přímo na zařízení TomTom – a demontovat tak celou jednotku bez nutnosti separátního uložení držáku. Vzhledem k malé velikosti zařízení a držáku není jednoduché a bezpečné uložení do brašny žádný problém. TomTom nyní nabízí dva druhy pouzder umožňující přenášet zařízení společně s držákem jako elegantní, kompaktní balíček.

Mapové pokrytí silničních sítí :

Andorra, Belgie, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán a Velká Británie.

Průjezdní mapy :
spojovací komunikace Albánie, Běloruska, Bosny a Hercegoviny, Černé Hory, Makedonie, Moldávie, Ruské federace, Rumunska, Srbska a Ukrajiny

+ Záruka nejnovějších map, možnost stáhnutí nové mapy do 30 dnů od použití zařízení

Balení obsahuje :
TOMTOM XXL IQ Routes edition Europe
český manuál
přísavný držák na sklo EasyPort
nabíječka do auta
USB kabel