Cena 199 Kč
Dříve
599 Kč
Sleva
67%
Ušetříte
400 Kč
Tuto nabídku již
nelze koupit.
Ušetřili jste celkem 400 Kč
Další aktuální slevy
Neexistují žádné další slevy
Nákupem získáte
  • 1ks tukoměru Slim Body + pouzdro
  • 2 kredity pro příští nákup
  • počet voucherů je omezen na 50ks
  • objednávky prosím zasílejte výhradně přes eshop www.skveleceny.cz/Tukomer
  • na třetí straně objednávky následně vložte číslo zakoupeného voucheru do formuláře "Zpráva pro nás"- pozor: v případě, že se před objednáním zaregistrujtete, naleznete při vytváření objednávky pole pro vložení slevového kupónu, toto pole ovšem není určeno pro kupóny z Ušetříš.cz
  • v ceně nění zahrnuto poštovné (69,- převodem nebo 109,- dobírkou). Poštovné prosím nezasílejte s platbou za voucher. K úhradě poštovnéno budete vyzváni prodejcem.
  • zboží je možno vyzvednout osobně pouze po předchozí objednávce v eshopu (k jeho vyzvednutí budete následně vyzván/a sms zprávou)
Platnost voucheru od 03.01.2012 do 31.01.2012
Kde uplatnit slevu

EuroDistribution s.r.o.

kpt. Otakara Jaroše 235/11

68201 Vyškov

 

Otevírací doba:

Po - PA  8:00 - 17:00

 

www.skveleceny.cz

Tel: 511 115 999

info@skveleceny.cz

Pouze díky pravidelnému cvičení a nízkotučné dietě je možné si dlouhodobě udržet štíhlou postavu. To znamená, že jediným dlouhodobým řešením je snížení hladiny tělesného tuku a ne krátkodobé zmenšování svalové hmoty, což je skutečný účinek mnoha diet. A právě zde přichází na řadu měřič tělesného tuku. Pravidelné měření hladiny tělesného tuku je ukazatelem pokroku a zároveň motivací ke zdravému a trvalému hubnutí.

 

 

Základní metodou pro zjištění nadváhy je klasické vážení osobní váhou. Zjištění hmotnosti však není komplexním měřením, protože jako výsledek dostanete pouze vaši hmotnost, která ne zcela správně odpovídá o vašem skutečném stavu. Proto se v současné době používá pro zjištění nadváhy nebo podváhy metoda měření tělesného tuku, která je mnohem komplexnější. 

Pro měření tuku se používají tukoměry. Jsou to přístroje, které měří podíl tuku v těle na základě bio–elektrické impedance (odporu) lidského těla, tzv. BI metoda. A právě do této kategorie patří i tukoměr  Slim Body CA5003, který kromě měření tuku nabízí také funkci hodin.

Měření tuku

Měření tělesného tuku je založené na bio–impedanční metodě, přístroj tedy měří odpor lidského těla a podle výsledku a osobních informací testované osoby pak určí podíl tělesného tuku obsaženého v lidském těle. Výsledek měření je zobrazen v procentech. Přístroj nabízí možnost měření až pro 5 osob, kdy si každá osoba může vytvořit svůj osobní profil, který je uložen pod čísly 1-5. Před prvním měřením stačí zadat váhu, výšku, věk a pohlaví. Tyto údaje se uloží do paměti a před dalšími měřeními se již nemusí zadávat. Samotné měření se provádí tak, že palce přiloží na kovové elektrody a trochu se přitlačí. Po necelých 5 vteřinách se na displeji objeví výsledek.

Baterie 2x CR 2032 (nejsou součástí balení)

Obsah balení
- tukoměr
- koženkové pouzdro
- CZ návod